Prezentacja tomu wierszy :za wcześnie na rytuały” podczas Festiwalu Duży Format 21.10.2017 r.

 

Promocja najnowszej książki poetyckiej „za wcześnie na rytuały”. Kompleks Dobrego Smaku Sztygarka, Chorzów,  ul. Piotra Skargi 34, 29-09-2017 r. godz. 18.

 

Monodram pt. „Zakład pracy chronionej” w wykonaniu Barbary Janas-Dudek. – MOK Kędzierzyn Koźle, 26 marca 2017, godz. 18.00

Plakat: Monodram „Zakład pracy chronionej”

 

Być kobietą nie jest łatwo. Być kobietą wrażliwą, to już rola nieprzeciętna. O przeżyciach pracownicy „Zakładu pracy chronionej” niezwykle sugestywnie opowiada kobieta z krwi i kości. Zapraszam na monodram autorstwa i w wykonaniu Barbary Janas-Dudek, poetki, aktorki, działaczki kulturalnej, pomysłodawczyni, współzałożycielki i prowadzącej coroczny Port Poetycki – wydarzenie zrzeszające kilkuset poetów z całego kraju. Barbara Janas to postać nad wyraz ciekawa, która w sposób emocjonalny prezentuje swój dorobek. Polecam. Wrażenia estetyczne będą niezapomniane.

 

poligon 2015

 

BCK 2015

 

 

 

II Manewry Poetyckie

Poeci po godzinach

  manewry poetyckie

Furmanka

 

 

 

W czwartkowy wieczór 20.09.2012 r.

w Galerii Sztuki Inny Śląsk w Tarnowskich Górach

odbędzie się spotkanie promujące najnowszą książkę

 

Barbary Janas-Dudek pt. Zakład pracy chronionej.

 

prowadzenie: Krzysztof Tomanek

 

 

Zaułek Wydawniczy Pomyłka i Galeria Trystero zapraszają na spotkanie z autorką książki Zakład Pracy Chronionej Barbarą Janas-Dudek oraz grafikami Macieja Woltmana, które towarzyszą wierszom w książce.

Wiersze zostaną zaprezentowane w formie monodramu, w wykonaniu Barbary Janas-Dudek i Jacka Dudka

 Wydarzenie będzie miało miejsce 25 maja 2012 o godzinie 19.00, w Galerii Trystero, przy ul. Wojciecha 1 w Szczecinie, w ramach projektu Sztuka – Obraz – Słowo.