Fundacja Duży Format i Wydawnictwo Anagram zapraszają
21-22.2017 w Warszawie na
5. Festiwal Dużego Formatu RAMY

SOBOTA (21.10.2017)
PROM Kultury Saska Kępa,
ul. Brukselska 23 w Warszawie

•15:00-15:30 – Zapraszamy
•15:30-16:00 – Janusz Radwański i premiera książki Kalenberek (Fundacja Duży Format, Warszawa 2017)
•16:15-16:45 – 26 lecie wydawnictwa ANAGRAM,
Prezentacja tomiku Barbary Janas-Dudek, „Za wcześnie na rytuały” (Anagram, 2017)
•17:00-17:45 – spotkanie z Laureatkami 5. Ogólnopolskiego Konkursu na Tomik Wierszy Duży Format – Agnieszką Tomczyszyn-Harasymowicz „PÓŹNIA „(FDF, 2017) kategoria po debiucie i Julią Niedziejko „niebieska godzina” (FDF, 2017) kategoria przed debiutem i – wręczenie nagród/książek/spotkanie promocyjne prowadzone przez Rafała T. Czachorowskiego i Jarosława Jabrzemskiego
•17:50-18:05 – Jerzy Mamcarz mini koncert z okazji premiery jego książki PONTE- przewodnik poetycki Italia (Fundacja Duży Format, Warszawa 2017) – książka ilustrowana przez Franciszka Maśluszczaka.
•18:10-19:00 – przegląd artystycznych filmów krótkometrażowych – przedstawia Daria K. Kompf.
•19:05-20:00 – Leszek Szaruga – spotkanie z okazji 50.lecia pracy twórczej
•20:15-20:45 – Koncert Dominiki Świątek.
•20:45-21:00 – zamknięcie

NIEDZIELA 22.10.2017
Ośrodek Kultury Ochoty OKO
Pawilon POD OKIEM
Grójecka 79 w Warszawie

•14:10-14:30 Grzegorz Ostrowski „Alta Vista” (Anagram 2016)(prowadzenie M. Koperska)
•14:30-14:50 Jacek Michalski (Jacenty Jacom) „Nadmiar” (FDF, 2017) (prowadzenie R.T. Czachorowski)
•14:50-15:10 Katarzyna Zwolska-Płusa „Cud i Anomalia” (K.I.T. Stowarzyszenie Żywych Poetów 2017), (prowadzenie RT. Czachorowski),
•15:10-15:30 Jan Stanisław Kiczor, „Na kolcach jeża” (FDF, 2017), (prowadzenie R.T. Czachorowski)
•15:30-15:50 Joanna Jurewicz, „Koło wrót” (FDF, 2017), (prowadzenie R.T. Czachorowski)

PRZERWA
•16:10-16:30 Cezary Lipka, „Między Krymem a Jerozolimą” (FDF, 2017), (prowadzenie J. Jabrzemski)
•16:30-16:50 Ewa Solska, „Metro Wolanda” (Anagram 2017),(prowadzenie Karol Samsel)
•16:50-17:10 Jacek Hohensee, „Zlepieniec” (FDF, 2017), (prowadzenie J. Jabrzemski)
•17:10-17:30 Robert Kania, „wołynie i inne wiersze” (Anagram 2017), (prowadzenie M. Koperska)
•17:30-17:50 Maciek Papierski, „Zgubiona wizytówka” (FDF, 2017), (prowadzenie R.T. Czachorowski)

PRZERWA
•18:10-18:30 Marika Krajniewska „Białe Noce” (Papierowy Motyl) (prowadzenie R.T. Czachorowski)
•18:30-18:50 Paweł Orzeł „Nadgody” (Papierowy Motyl, 2017) (prowadzenie M. Krajniewska)
•18:50-19:10 Patryk Zimny „Zasiewanie chmur” (FDF, 2017)
•19:10-19:30 Marcin Królikowski, „Opowieść dwunastopiętrowa. Grozy poetyckie”, (prowadzenie M. Koperska)
•19:30-19:50 Jarosław Jabrzemski, Mistrz wycinanki (FDF, 2017), (prowadzenie Sylwia Gibaszek)
•19:50-20:10 Justyna Święcicka, Na Zbojskach (FDF, 2017), (prowadzenie R.T. Czachorowski)
•20:10-20:30 Marcin Orliński, Środki doraźne (WBPiCAK, 2017), (prowadzenie R.T. Czachorowski)

ZAKOŃCZENIE 21:00

WSTĘP BEZPŁATNY

UWAGA: program może ulec jeszcze drobnym zmianom i modyfikacjom,

bieżące informacje: polecamy śledzić fanpage Festiwal Dużego Formatu, PoeciPolscy.pl i Fundacja Duży Format